Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Irsa

Është emri yt Irsa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Iraj, Iorgas, Irhaaz, Irus, Iuryki, Irijah, Iresh, Iairos
Vajza me tinguj të ngjashëm:Iris, Irisa, Irka, Ires, Irish, Irca, Iraci, Ierece
Vlerësimi:
4.5/5
yje 30 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 26 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 26 vota
Pseudonime:Mirsa
Emrat e vëllezërve:Aid
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1365 Irsa's në Facebook. Pozicioni #27273
Kategoritë:Emrat Arabisht - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga IrsaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Irsa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Irsa? Voto për emrin tënd