Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

India

Është emri yt India? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Imad, Ionut, Imt, Imeda, Imte, Into, Iemwnt, Inaayat
Vajza me tinguj të ngjashëm:Indiya, Inda, Inte, Ineta, Inonanta, Indy, Iantha, Indu
Vlerësimi:
4/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Iris
Facebook:

+/- 27225 India's në Facebook. Pozicioni #2662
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga IndiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt India? Voto për emrin tënd


Është emri yt India? Voto për emrin tënd