Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Indy

Është emri yt Indy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Indra
Djem me tinguj të ngjashëm:Imad, Ionut, Imt, Imeda, Imte, Into, Iemwnt, Inaayat
Vajza me tinguj të ngjashëm:India, Indiya, Inda, Inte, Ineta, Inonanta, Indu, Iantha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 146 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 71 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 71 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 71 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 131 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 128 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8240 Indy's në Facebook. Pozicioni #6876
Kategoritë:Emrat amerikanë - Emrat e shkurtër - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore holandez emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga IndyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Indy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Indy? Voto për emrin tënd