Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Indra

Është emri yt Indra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Indira, Indrajit, Indrani, Indy, Jitendra, Nagendra, Narendra, Rajendra, Ravindra, नरेंद्र, रवींद्र, सुरेंद्र
Djem me tinguj të ngjashëm:Inder, Indera
Vajza me tinguj të ngjashëm:Indira, Indri, Indre, Indru, Imandatiara, Indria, Initra, Indhira
Vlerësimi:
4.5/5
yje 189 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 97 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 99 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 97 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 173 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 172 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 57950 Indra's në Facebook. Pozicioni #1475
Kategoritë:Emrat Hindu - Top 100 indonezian emrat - Popullore indonezian emrat boy - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga IndraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Indra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Indra? Voto për emrin tënd