Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Inda

Është emri yt Inda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Imad, Ionut, Imt, Imeda, Imte, Into, Iemwnt, Inaayat
Vajza me tinguj të ngjashëm:India, Indiya, Inte, Ineta, Inonanta, Indy, Iantha, Indu
Vlerësimi:
4.5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2725 Inda's në Facebook. Pozicioni #16363
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga IndaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Inda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Inda? Voto për emrin tënd