Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ineta

Është emri yt Ineta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Imad, Ionut, Imt, Imeda, Imte, Into, Iemwnt, Inaayat
Vajza me tinguj të ngjashëm:India, Indiya, Inda, Inte, Inonanta, Indy, Indu, Iantha
Vlerësimi:
4/5
yje 26 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 25 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 815 Ineta's në Facebook. Pozicioni #39706
Kategoritë:Top 100 letonisht emrat - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga InetaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ineta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ineta? Voto për emrin tënd