Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Linn

Është emri yt Linn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Lynn
Djem me tinguj të ngjashëm:Liam, Leon, Lum, Lion, Lohan, Lon, Luan, Lonnie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lian, Leona, Liana, Luna, Lean, Leana, Lana, Lina
Vlerësimi:
4/5
yje 76 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 46 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 46 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 46 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 74 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 73 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 13085 Linn's në Facebook. Pozicioni #4784
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 suedez emrat - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1891 - Emrat popullore vajzë në vitin 2009
Komente nga LinnPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Linn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Linn? Voto për emrin tënd