Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lynn

Është emri yt Lynn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Flann
Variante:Linn, Lyn, Lynette, Lynna, Lynne
Djem me tinguj të ngjashëm:Liam, Leon, Lum, Lion, Lohan, Lon, Luan, Lonnie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lian, Leona, Liana, Luna, Lean, Leana, Lana, Lina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 143 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 61 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 60 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 60 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 132 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 130 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 461445 Lynn's në Facebook. Pozicioni #231
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore korean emrat vajzë - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore holandez emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 1 rrokje - Emrat Top1000 amerikanë në 1880
Komente nga LynnPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lynn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lynn? Voto për emrin tënd