Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lynette

Është emri yt Lynette? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Lynn
Djem me tinguj të ngjashëm:Leonid, Lendi, Lynd, Landi, Leland, Linwood, Lamont, Lunt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leonita, Linda, Lina Wati, Landa, Leonda, Linde, Lindy, Lyonet
Vlerësimi:
4.5/5
yje 49 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 30 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 31 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 46 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 46 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 94500 Lynette's në Facebook. Pozicioni #991
Kategoritë:Top 100 Afrikës së Jugut emrat - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga LynettePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lynette? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lynette? Voto për emrin tënd