Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Cecilie

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Cecilie.
Është emri yt Cecilie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:vizualisht paaftë
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:the
Djem me tinguj të ngjashëm:Cecil, Cel, Cole, Cecilio, Clay, Cal, Coliu, Chilo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Chloe, Ciel, Cilia, Celi, Cali, Cile, Cicily, Ceceli
Vlerësimi:
4/5
yje 269 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 229 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 225 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 225 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 261 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 261 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5940 Cecilie's në Facebook. Pozicioni #8929
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 danez emrat - Top 100 norvegjez emrat - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore danez emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë
Komente nga CeciliePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cecilie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cecilie? Voto për emrin tënd