Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Heidi

Është emri yt Heidi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Adelaide
Djem me tinguj të ngjashëm:Hadi, Hiddai, Hati, Haywood, Hoyt, Haddad, Hototo, Hathath
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hedi, Hayat, Heide, Hida, Hadya, Huda, Hedda, Hedy
Vlerësimi:
4.5/5
yje 314 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 209 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 207 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 210 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 299 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 301 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 297915 Heidi's në Facebook. Pozicioni #379
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Anglisht - Top 100 fund emrat - Top 100 danez emrat - Top 50 emrat finlandeze - Popullore fund emrat vajzë - Popullore danez emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë
Komente nga HeidiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Heidi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Heidi? Voto për emrin tënd