Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hedda

Është emri yt Hedda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Hedwig. Hedda Hopper
Djem me tinguj të ngjashëm:Hadi, Hiddai, Hati, Haywood, Hoyt, Haddad, Hototo, Hathath
Vajza me tinguj të ngjashëm:Heidi, Hedi, Hayat, Heide, Hida, Hadya, Huda, Hedy
Vlerësimi:
4/5
yje 75 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 64 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 64 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 62 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 70 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 69 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1680 Hedda's në Facebook. Pozicioni #23415
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 norvegjez emrat - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë
Komente nga HeddaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hedda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hedda? Voto për emrin tënd