Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Hedi

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Hedi.
Është emri yt Hedi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Përleshje
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Hadewig
Djem me tinguj të ngjashëm:Hadi, Hiddai, Hati, Haywood, Hoyt, Haddad, Hototo, Hathath
Vajza me tinguj të ngjashëm:Heidi, Hayat, Heide, Hida, Hadya, Huda, Hedda, Hedy
Vlerësimi:
4/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3190 Hedi's në Facebook. Pozicioni #14492
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga HediPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hedi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hedi? Voto për emrin tënd