Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Hayat

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Hayat.
Është emri yt Hayat? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Jetë
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hadi, Hiddai, Hati, Haywood, Hoyt, Haddad, Hototo, Hathath
Vajza me tinguj të ngjashëm:Heidi, Hedi, Heide, Hida, Hadya, Huda, Hedda, Hedy
Vlerësimi:
5/5
yje 28 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 24 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8215 Hayat's në Facebook. Pozicioni #6892
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Emrat popullore maroken - Emrat e bebeve vajza me 1 rrokje
Komente nga HayatPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hayat? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hayat? Voto për emrin tënd