Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Liv

Është emri yt Liv? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Olivia. Liv Tyler
Djem me tinguj të ngjashëm:Lope, Livio, Lup, Levi, Lobo, Levy, Luif, Lapo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Livia, Liva, Lupe, Lavi, Lavia, Love, Lava, Lebibe
Vlerësimi:
4.5/5
yje 113 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 76 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 75 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 76 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 107 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 106 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 13740 Liv's në Facebook. Pozicioni #4587
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore danez emrat vajzë - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore norvegjez emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga LivPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Liv? Voto për emrin tënd


Është emri yt Liv? Voto për emrin tënd