Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Benedicte

Është emri yt Benedicte? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Benedict
Djem me tinguj të ngjashëm:Benedicto, Benedict, Benedikte, Benedikt, Bendikt, Benadikt, Bénédicto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Benedikta, Benedicta, Benedicthe, Bendicta, Bendikta, Benedicte¨, Benthe Cato, Benthe Jade
Vlerësimi:
4.5/5
yje 48 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 37 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 37 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 37 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 48 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 46 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4370 Benedicte's në Facebook. Pozicioni #11338
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore danez emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë
Komente nga BenedictePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Benedicte? Voto për emrin tënd


Është emri yt Benedicte? Voto për emrin tënd