Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Benedikte

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Benedikte.
Është emri yt Benedikte? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:bekuar
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Benedicto, Benedict, Benedikt, Bendikt, Benadikt, Bénédicto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Benedikta, Benedicte, Benedicta, Benedicthe, Bendicta, Bendikta, Benedicte¨, Benthe Cato
Vlerësimi:
4/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 540 Benedikte's në Facebook. Pozicioni #53524
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga BenediktePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Benedikte? Voto për emrin tënd


Është emri yt Benedikte? Voto për emrin tënd