Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Benedikta

Është emri yt Benedikta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Benedicto, Benedict, Benedikte, Benedikt, Bendikt, Benadikt, Bénédicto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Benedicte, Benedicta, Benedicthe, Bendicta, Bendikta, Benedicte¨, Benthe Cato, Benthe Jade
Vlerësimi:
4.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 230 Benedikta's në Facebook. Pozicioni #99452
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga BenediktaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Benedikta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Benedikta? Voto për emrin tënd