Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Kornelia

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Kornelia.
Është emri yt Kornelia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Horned
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Cornelis
Djem me tinguj të ngjashëm:Kornel, Kornell, Korneel, Korneli, Karunal, Karmel, Kernal, Krunal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Karmele, Kermilla, Krenela, Karamela, Karmela, Kornelie, Kermillie, Karmila
Vlerësimi:
4.5/5
yje 44 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 32 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 31 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 32 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 42 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 41 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1610 Kornelia's në Facebook. Pozicioni #24138
Kategoritë:Top 100 polonisht emrat - Emrat e Amerikës Latine - Popullore polonisht emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë
Komente nga KorneliaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kornelia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kornelia? Voto për emrin tënd