Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kornelie

Është emri yt Kornelie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kornel, Kornell, Korneel, Korneli, Karunal, Karmel, Kernal, Krunal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kornelia, Karmele, Kermilla, Krenela, Karamela, Karmela, Kermillie, Karmila
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Kornelie's në Facebook. Pozicioni #605664
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga KorneliePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kornelie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kornelie? Voto për emrin tënd