Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kermilla

Është emri yt Kermilla? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kornel, Kornell, Korneel, Korneli, Karunal, Karmel, Kernal, Krunal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kornelia, Karmele, Krenela, Karamela, Karmela, Kornelie, Kermillie, Karmila
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Kermilla's në Facebook. Pozicioni #2995669
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga KermillaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kermilla? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kermilla? Voto për emrin tënd