Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Maren

Është emri yt Maren? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Marina
Djem me tinguj të ngjashëm:Miran, Miron, Marwan, Moran, Myron, Muharem, Moreno, Morinho
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marina, Marin, Morena, Marni, Mirena, Marian, Marion, Miriam
Vlerësimi:
4.5/5
yje 109 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 77 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 76 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 76 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 108 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 107 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11460 Maren's në Facebook. Pozicioni #5297
Kategoritë:Top 100 norvegjez emrat - Emrat e Amerikës Latine - Popullore norvegjez emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga MarenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Maren? Voto për emrin tënd


Është emri yt Maren? Voto për emrin tënd