Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Carina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Carina.
Është emri yt Carina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:pastër ose të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cirino, Carmine, Ciceron, Crom, Coran, Corwin, Charan, Cesarino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Caron, Cheron, Carmen, Carmina, Charmian, Cyrene, Carona, Charon
Vlerësimi:
4.5/5
yje 177 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 116 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 116 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 117 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 166 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 166 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 54095 Carina's në Facebook. Pozicioni #1552
Kategoritë:Emra italiane - Top 100 suedez emrat - Popullore danez emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga CarinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Carina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Carina? Voto për emrin tënd