Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Carmine

Është emri yt Carmine? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Carmen
Djem me tinguj të ngjashëm:Cirino, Ciceron, Crom, Corwin, Coran, Charan, Cesarino, Cerin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Carina, Caron, Cheron, Carmen, Carmina, Charmian, Cyrene, Corien
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11325 Carmine's në Facebook. Pozicioni #5351
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1962
Komente nga CarminePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Carmine? Voto për emrin tënd


Është emri yt Carmine? Voto për emrin tënd