Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Carmen

Është emri yt Carmen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:the
Variante:Carmel, Carmelita, Carmencita, Carmina, Carmine
Djem me tinguj të ngjashëm:Cirino, Carmine, Ciceron, Crom, Coran, Corwin, Charan, Cesarino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Carina, Caron, Cheron, Carmina, Charmian, Cyrene, Corien, Carona
Vlerësimi:
4.5/5
yje 348 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 188 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 187 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 184 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 325 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 324 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 327565 Carmen's në Facebook. Pozicioni #343
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 rumun emrat - Top 100 etiopian emrat - Emrat e Amerikës Latine - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë
Komente nga CarmenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Carmen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Carmen? Voto për emrin tënd