Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Carmel

Është emri yt Carmel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Carmen
Variante:Carmelina, Carmelo
Djem me tinguj të ngjashëm:Cornelio, Cornell, Carmelo, Cornel, Cornal, Cromwell, Corneel, Corneliu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Carmela, Cornelia, Carmella, Carmilla, Cornella, Cornelie, Charmelle, Charnele
Vlerësimi:
4/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 34410 Carmel's në Facebook. Pozicioni #2179
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore hebraik emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1918
Komente nga CarmelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Carmel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Carmel? Voto për emrin tënd