Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cornal

Është emri yt Cornal? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Carmel, Cornelio, Cornell, Carmelo, Cornel, Cromwell, Corneel, Corneliu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Carmela, Cornelia, Carmella, Carmilla, Cornella, Cornelie, Charmelle, Charnele
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30 Cornal's në Facebook. Pozicioni #457497
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga CornalPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cornal? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cornal? Voto për emrin tënd