Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Carmela

Është emri yt Carmela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Carmel, Cornelio, Cornell, Carmelo, Cornel, Cornal, Cromwell, Corneel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cornelia, Carmella, Carmilla, Cornella, Cornelie, Charmelle, Charnele, Charnelle
Vlerësimi:
4/5
yje 34 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 26 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 26 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 25 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 33 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 33 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 33845 Carmela's në Facebook. Pozicioni #2217
Kategoritë:Emra italiane - Popullore Tagalogisht emrat vajzë
Komente nga CarmelaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Carmela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Carmela? Voto për emrin tënd