Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Carmilla

Është emri yt Carmilla? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Carmel, Cornelio, Cornell, Carmelo, Cornel, Cornal, Cromwell, Corneel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Carmela, Cornelia, Carmella, Cornella, Cornelie, Charmelle, Charnele, Charnelle
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 825 Carmilla's në Facebook. Pozicioni #39405
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore fa emrat vajzë
Komente nga CarmillaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Carmilla? Voto për emrin tënd


Është emri yt Carmilla? Voto për emrin tënd