Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Cornelia

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Cornelia.
Është emri yt Cornelia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Horned
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Cornelius
Variante:Lia, Kornelija
Djem me tinguj të ngjashëm:Carmel, Cornelio, Cornell, Carmelo, Cornel, Cornal, Cromwell, Corneel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Carmela, Carmella, Carmilla, Cornella, Cornelie, Charmelle, Charnele, Charnelle
Vlerësimi:
4.5/5
yje 178 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 116 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 117 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 116 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 163 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 162 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 17865 Cornelia's në Facebook. Pozicioni #3725
Kategoritë:Top 100 suedez emrat - Emrat e Amerikës Latine - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë - Top 100 Afrikës së Jugut emrat - Popullore gjermanisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga CorneliaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cornelia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cornelia? Voto për emrin tënd