Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Cornelius

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Cornelius.
Është emri yt Cornelius? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Horned
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Cornelis
Variante:Cornelia
Djem me tinguj të ngjashëm:Cornelis, Cornwallis, Cornelious, Corneles, Cornelus, Corniels, Cornilius, Corneluis
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cornelieke, Corneliske, Cornelisje, Carmen Lucia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 26 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 24 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 23865 Cornelius's në Facebook. Pozicioni #2958
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore danez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1908
Komente nga CorneliusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cornelius? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cornelius? Voto për emrin tënd