Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cornelious

Është emri yt Cornelious? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:cornelius
Djem me tinguj të ngjashëm:Cornelis, Cornwallis, Cornelius, Corneles, Cornelus, Corniels, Cornilius, Corneluis
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cornelieke, Corneliske, Cornelisje, Carmen Lucia
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 945 Cornelious's në Facebook. Pozicioni #35668
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Emrat Top1000 amerikanë në 1908
Komente nga CorneliousPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cornelious? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cornelious? Voto për emrin tënd