Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cornwallis

Është emri yt Cornwallis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cornelis, Cornelius, Cornelious, Corneles, Cornelus, Corniels, Corneluis, Cornilius
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cornelieke, Corneliske, Cornelisje, Carmen Lucia
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 55 Cornwallis's në Facebook. Pozicioni #285743
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga CornwallisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cornwallis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cornwallis? Voto për emrin tënd