Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cornel

Është emri yt Cornel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Cornelis
Djem me tinguj të ngjashëm:Carmel, Cornelio, Cornell, Carmelo, Cornal, Cromwell, Corneel, Corneliu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Carmela, Cornelia, Carmella, Carmilla, Cornella, Cornelie, Charmelle, Charnele
Vlerësimi:
4.5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7135 Cornel's në Facebook. Pozicioni #7716
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore rumun emrat boy - Emrat Top1000 amerikane në vitin 1947
Komente nga CornelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cornel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cornel? Voto për emrin tënd