Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Carmelina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Carmelina.
Është emri yt Carmelina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Carmel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Carmelin, Carmeline, Carnelian, Carneliana, Cornelien, Carmen-Alina, Carmen Elena
Vlerësimi:
4.5/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 30 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2575 Carmelina's në Facebook. Pozicioni #17030
Kategoritë:Emra italiane - Popullore rumun emrat vajzë
Komente nga CarmelinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Carmelina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Carmelina? Voto për emrin tënd