Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Carmelita

Është emri yt Carmelita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Carmen
Djem me tinguj të ngjashëm:Cornelito, Crimildo, Carmelide
Vajza me tinguj të ngjashëm:Chrimhild, Carmeletha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15120 Carmelita's në Facebook. Pozicioni #4246
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga CarmelitaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Carmelita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Carmelita? Voto për emrin tënd