Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Charan

Është emri yt Charan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cirino, Carmine, Ciceron, Crom, Coran, Corwin, Cesarino, Cerin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Carina, Caron, Cheron, Carmen, Carmina, Charmian, Cyrene, Corien
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7195 Charan's në Facebook. Pozicioni #7650
Kategoritë:Emrat Oudindische




Komente nga Charan



Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Charan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Charan? Voto për emrin tënd