Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Jenny

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Jenny.
Është emri yt Jenny? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I frytshëm
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Genna, Jennie
Djem me tinguj të ngjashëm:Jona, Jon, Jani, Joen, Johan, John, Jan, Juan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Joana, Joan, Jaana, Juna, Jana, Janina, Jehona, Jenna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 520 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 343 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 340 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 342 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 477 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 474 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 835035 Jenny's në Facebook. Pozicioni #111
Kategoritë:Top 100 fund emrat - Top 100 suedez emrat - Top 100 norvegjez emrat - Top 100 Tagalogisht emrat - Popullore fund emrat vajzë - Popullore Thai emrat vajzë - Popullore grek emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë
Komente nga JennyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jenny? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jenny? Voto për emrin tënd