Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Isabelle

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Isabelle.
Është emri yt Isabelle? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Përkushtuar për zot
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Isabella
Djem me tinguj të ngjashëm:Iqbal, Iseabail, Iqbaal, Ijbele
Vajza me tinguj të ngjashëm:Izabella, Isabel, Isabela, Izabela, Izabel, Isobel, Isobail, Izabelle
Vlerësimi:
4.5/5
yje 323 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 193 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 192 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 191 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 293 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 293 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 74745 Isabelle's në Facebook. Pozicioni #1185
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Portugalisht - Top 100 suedez emrat - Top 100 francez emrat - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Top 100 portugalisht emrat - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore francez emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë
Komente nga IsabellePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Isabelle? Voto për emrin tënd


Është emri yt Isabelle? Voto për emrin tënd