Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Una

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Una.
Është emri yt Una? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:një
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:One
Djem me tinguj të ngjashëm:Uno, Unai, Uni, Une, Uani, Unni, Un, Unno
Vajza me tinguj të ngjashëm:Unna, Uma, Umay, Umi, Uyen, Umm, Uny, Ummi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 76 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 50 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 49 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 49 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 74 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 73 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15570 Una's në Facebook. Pozicioni #4155
Kategoritë:Emrat amerikanë - Top 100 letonisht emrat - Popullore letonisht emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë
Komente nga UnaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Una? Voto për emrin tënd


Është emri yt Una? Voto për emrin tënd