Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Uno

Është emri yt Uno? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Unai, Uni, Une, Uani, Unni, Un, Unno, Unwine
Vajza me tinguj të ngjashëm:Una, Unna, Uma, Umay, Umi, Uyen, Umm, Uny
Vlerësimi:
4/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6090 Uno's në Facebook. Pozicioni #8742
Kategoritë:Popullore letonisht emrat boy
Komente nga UnoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Uno? Voto për emrin tënd


Është emri yt Uno? Voto për emrin tënd