Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Unna

Është emri yt Unna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Uno, Unai, Uni, Une, Uani, Unni, Un, Unno
Vajza me tinguj të ngjashëm:Una, Uma, Umay, Umi, Uyen, Umm, Uny, Ummi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 44 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 38 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 38 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 38 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 43 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 42 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 430 Unna's në Facebook. Pozicioni #62705
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 fund emrat - Popullore fund emrat vajzë
Komente nga UnnaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Unna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Unna? Voto për emrin tënd