Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Janne

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Janne.
Është emri yt Janne? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është i mëshirshëm
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Yochanan
Djem me tinguj të ngjashëm:Jona, Jon, Jani, Joen, Johan, John, Jan, Juan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Joana, Joan, Jaana, Juna, Jana, Janina, Jehona, Jenna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 123 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 54 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 54 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 53 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 108 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 108 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 13545 Janne's në Facebook. Pozicioni #4637
Kategoritë:Emrat Hebreje - Top 50 emrat finlandeze - Popullore fund emrat boy - Popullore danez emrat vajzë - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga JannePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Janne? Voto për emrin tënd


Është emri yt Janne? Voto për emrin tënd