Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Kaja

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Kaja.
Është emri yt Kaja? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:tokë
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Catharina
Variante:Kaya
Djem me tinguj të ngjashëm:Kai, Kei, Key, Kye, Kuk, Kick, Kay, Ke
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kaia, Kejsi, Kaisa, Kea, Kes, Kajsa, Kee, Kesi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 107 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 75 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 74 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 74 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 98 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 97 vota
Pseudonime:J0
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Albulena, Albesa
Facebook:

+/- 4505 Kaja's në Facebook. Pozicioni #11061
Kategoritë:Emra suedeze - Emrat e shkurtër - Emrat me 4 shkronja - Top 100 slloven emrat - Top 100 polonisht emrat - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Popullore norvegjez emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë
Komente nga Kaja


Kaja 2016-10-01
No
Xhuljeta ( 15 vjeç) 2018-03-03
Emri im është i bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kaja? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kaja? Voto për emrin tënd