Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kaya

Është emri yt Kaya? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Kaja
Djem me tinguj të ngjashëm:Kai, Kei, Key, Kye, Kuk, Kick, Kay, Ke
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kaia, Kejsi, Kaisa, Kea, Kes, Kajsa, Kee, Kesi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 114 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 69 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 68 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 68 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 98 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 99 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9835 Kaya's në Facebook. Pozicioni #5998
Kategoritë:Emrat japoneze - Emrat e shkurtër - Popullore danez emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga KayaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kaya? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kaya? Voto për emrin tënd