Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kai

Është emri yt Kai? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Kay
Djem me tinguj të ngjashëm:Kei, Key, Kye, Kuk, Kick, Kay, Ke, Kaj
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kaia, Kejsi, Kaisa, Kea, Kes, Kajsa, Kee, Kesi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 109 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 74 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 73 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 70 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 98 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 99 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Kaila
Facebook:

+/- 63870 Kai's në Facebook. Pozicioni #1362
Kategoritë: - Emrat skocez - Emrat e shkurtër - Popullore Po emrat boy - Popular skandinave Emrat - Popullore bulgarian emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Popullore etiopian emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1993
Komente nga KaiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kai? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kai? Voto për emrin tënd