Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Kaisa

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Kaisa.
Është emri yt Kaisa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kai, Kei, Key, Kye, Kuk, Kick, Kay, Ke
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kaia, Kejsi, Kea, Kes, Kajsa, Kee, Kesi, Kisha
Vlerësimi:
4/5
yje 94 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 65 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 66 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 63 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 86 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 85 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3525 Kaisa's në Facebook. Pozicioni #13429
Kategoritë:Emra finlandeze - Top 100 fund emrat - Top 100 etiopian emrat - Popullore fund emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë
Komente nga KaisaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kaisa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kaisa? Voto për emrin tënd