Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kesi

Është emri yt Kesi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kai, Kei, Key, Kye, Kuk, Kick, Kay, Ke
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kaia, Kejsi, Kaisa, Kea, Kes, Kajsa, Kee, Kisha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 10 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Ida
Facebook:

+/- 1010 Kesi's në Facebook. Pozicioni #33909
Kategoritë:Emrat e Afrikës
Komente nga KesiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kesi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kesi? Voto për emrin tënd