Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Kaia

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Kaia.
Është emri yt Kaia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:tokë
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Caia
Djem me tinguj të ngjashëm:Kai, Kei, Key, Kye, Kuk, Kick, Kay, Ke
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kejsi, Kaisa, Kea, Kes, Kajsa, Kee, Kesi, Kisha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 26 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 26 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4025 Kaia's në Facebook. Pozicioni #12112
Kategoritë:Emrat greke - Popullore etiopian emrat vajzë
Komente nga KaiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kaia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kaia? Voto për emrin tënd