Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Key

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Key.
Është emri yt Key? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Horned
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kai, Kei, Kye, Kuk, Kick, Kay, Ke, Kaj
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kaia, Kejsi, Kaisa, Kea, Kes, Kajsa, Kee, Kesi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 33 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 25 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 25 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 31 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 31 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8935 Key's në Facebook. Pozicioni #6462
Kategoritë:Emrat skocez
Komente nga KeyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Key? Voto për emrin tënd


Është emri yt Key? Voto për emrin tënd